Гідраўлічны адчыняльнік дзвярэй GYKM-10100
Кароткае апісанне:
Падрабязнасці прадукту
Тэгі прадукту
Мадэль:GYKM-10/100
Прымяненне:
Тэхнічная спецыфікацыя
Распаўсюджвальная здольнасць
10 тон
Шырыня
100 мм
Рабочы ціск
63 МП
Памер шланга
Даўжыня: 3 м
Знешні дыяметр: 13,5 мм
Унутраны дыяметр: 5 мм