RXR-YC25000BD Выбухаабаронены пажарны робат для дымавых адсмоктванняў і разведкі
Кароткае апісанне:
Падрабязнасці прадукту
Тэгі прадукту
Агляд прадукту
Сфера прымянення
Пажарная ратавальная служба на буйных нафтахімічных прадпрыемствах
У асяроддзі выратавання ёсць лёгкаўзгаральны газ, уцечка вадкасці, магчымы выбух
Выратаванне ў асяроддзі дыму, таксічных і шкодных газаў
Характарыстыкі прадукту
1.★ Курэнне
2. Выяўленне ★ таксічных і шкодных газаў
8 газаў і 2 параметры навакольнага асяроддзя
3.★ цяга: N 6500
4.★ Доступ да воблачнай платформы Robot Network
Асноўныя тэхнічныя паказчыкі
4.1 Робаты:
2. Мадэль: RXR-YC25000BD
7. Харчаванне: электрычная, трайная літыевая батарэя
8. Памер: даўжыня 1964 мм × шырыня 1298 мм × вышыня 1543 мм (гэты параметр адпавядае справаздачы аб праверцы Нацыянальнага цэнтра па наглядзе і праверцы якасці пажарнага абсталявання).
9. Дыяметр рулявога кіравання: 2130 мм (гэты параметр адпавядае справаздачы аб праверцы Нацыянальнага цэнтра па кантролі і праверцы якасці пажарнага абсталявання (CNPC)
10. Вага: ≤ 870 кг
12.★ адлегласць супраціўлення: ≥100 м (супраць двух поўных водных паясоў DN80))
16. Вышыня над галавой: ≥250 мм (гэты параметр адпавядае справаздачы аб праверцы Нацыянальнага цэнтра па наглядзе і праверцы якасці пажарнага абсталявання)
17.★ Клірэнс ад зямлі: 194 мм (Гэты параметр адпавядае справаздачы аб праверцы Нацыянальнага цэнтра па кантролі і інспекцыі якасці пажарнага абсталявання (NCQPC)
28. Тэрмінал кіравання: Ручны лічбавы інтэграваны тэрмінал дыстанцыйнага кіравання
4.2 Сістэма дымавых адводаў рабатызацыі:
1. Выхлапная машына: Выхлапная машына Redel
4.★ Машына для дымавых адводаў CITIC Вышыня над узроўнем мора: 1210 мм
6. Інтэрфейс падключэння вады: японскі хуткі раз'ём DN80
7.★ Рэжым кіравання: водны рух
4.3 Сістэма рабатызаванай разведкі:
2. Вышыня ўздыму ★ выбухаабароненай пад'ёмнай платформы: пачатковая вышыня: 1326 мм, вышыня ўздыму 2133 мм
CH4: аб'ём 0-100 працэнтаў
CO: 0-1000 праміле
H2S: 0-100 праміле
CL2: 0-1000 праміле
NH3: 0-100 праміле
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 праміле
Тэмпературны дыяпазон: ад -25°C да 60°C
Дыяпазон вільготнасці: ад вільготнасці да 90 працэнтаў, ад вільготнасці 0 працэнтаў
4.4 Відэа- і аўдыёўспрыманне робатам:
3. Пікселі камеры: мільён HD-выяў, дазвол 1080p, шырокі кут 60°
4.★ Узровень абароны камеры: IP68
5. Тэхнічныя патрабаванні да захопу гуку: дыстанцыйны захоп палявога гуку, лёгкае разуменне сітуацыі з людзьмі, якія апынуліся ў пастцы, адлегласць захопу 5 метраў, дыяпазон частот 20 Гц ~ 20 кГц, адчувальнасць ≥40 дБ
4.5 Параметры канфігурацыі тэрмінала дыстанцыйнага кіравання
1. Памеры: 410*310*70 мм (без вышыні рокера)
2. Поўная вага: 6,5 кг
4. Платформа сістэмы кіравання: аперацыйная сістэма windows7
5. Гадзіны працы: 8 гадзін
10. Перамыкач пад'ёмніка сістэмы разведкі кіравання: так, перамыкач кропкі самаскідання
11. Відэапераключальнік: Так, пераключальнік з самаскідам
12. Функцыя аўтаматычнай буксіроўкі: Так, перамыкач самаскіду
13. Функцыя кіравання асвятленнем: так, перамыкач з самаабнаўленнем, самаблакіроўка ПК
4.6 Функцыянальнасць Інтэрнэту:
1. Функцыя GPS: месцазнаходжанне GPS, можна запытаць трэк
4.7 Іншае:
Канфігурацыя прадукту
2. Партатыўны тэрмінал дыстанцыйнага кіравання ×1
3. Зарадная прылада для кузава аўтамабіля (54,6 В) × 1 камплект
4. Зарадная прылада для пульта дыстанцыйнага кіравання (19,6 В) × 1 камплект